Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

  20°C bezchmurnie

Praca dla Dekarzy i Pomocników budowlanych – Belgia

cena: 1 PLN

Firma z siedzibą we Wrocławiu, działająca w branży budowlanej na terenie zagranicznym, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Dekarz/ Pomocnik budowlany

Lokalizacja : Belgia

Twoje zadania :

• Demontaż pokryć dachowych
• Izolacja
• Prace dekarskie w technologiach: papa termozgrzewalna i klejona, membrana EPDM, resitrix
• Wykonywanie prac pomocniczych

Nasze wymagania:

• Doświadczenie na ww. stanowiskach
• Prawo jazdy kat. B

Co dostaniesz w zamian:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Stawka godzinowa dla dekarza 12,00 euro/h netto
dla pomocnika 9,00 euro/h netto
• Odzież ochronna, narzędzia i zakwaterowanie - po stronie pracodawcy
• Dojazd do pracy oraz zjazdy na święta – po stronie pracodawcy

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „ kontakt ” - Oddzwonię
Paulina Domurad
tel. +48 531-917-004
CV na e-mail [email protected]

Numer wpisu do rejestru 13471

Dane kontaktowe