:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Szukam kawalerki bądź pokoju dostępem do sanitariów


Młoda spokojna i odpowiedzialna osoba szuka kawalerki, bądź pokoju z dostępem do sanitariów.
Mieszkanie może być częściowo umeblowane (zależy mi by były meble w kuchni gdyż takich nie posiadam).
Mieszkania szukam w pobliżu ulicy Pilskiej gdzie mam blisko do pracy, ale tania oferta dalej nie stanowi problemu.
Mój limit to 800zł miesięcznie za wszystko łącznie, a ogrzewanie nie może być gazowe jeśli opłaty miały by być płacone przeze mnie oddzielnie od czynszu i odstępnego.
Jestem w stanie zapłacić umówioną kaucję choć jeśli przekroczy ona 1000zł to będę musiała poprosić o podzielenie jej wpłaty na dwa miesiące.
Nie mam nałogów, nie słucham głośno muzyki i staram się szanować to, że poza mną również w danym miejscu mieszkają ludzie.
Wiem, że moje wymagania mogą nie łączyć się z maksymalną ceną jaką mogę zapłacić, ale może ktoś z Państwa byłby w stanie na nie odpowiedzieć.
Szukam mieszkania od 15 sierpnia gdy dostanę przedłużenie umowy o pracę w obecnej firmie, jeśli chodzi o okres wynajmu chciałabym by był taki sam jak moja umowa o pracę co jest zależne od pracodawcy ale powinno to być przynajmniej pół roku.

Dane kontaktowe

570300613