:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  25°C lekkie zachmurzenie

operator wózka widłowego

operator wózka widłowego

Tvilum Poland Sp. z o.o. poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego.

Wymagania: gotowość do pracy zmianowej, doświadczenie w obsłudze wózków widłowych, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, zaangażowanie.

Oferujemy: umowę o pracę na pełen etat, szkolenie wstępne, pracę w miłej atmosferze, atrakcyjne wynagrodzenie.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tvilum Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Informujemy, że Administratorem danych jest Tvilum Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku przy ul. Waryńskiego 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dane kontaktowe

CV prosimy składać osobiście w siedzibie firmy: ul. Waryńskiego 5, 78-400 Szczecinek lub mailowo: [email protected]