Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

  25°C lekkie zachmurzenie

Praca w Holandii bez znajomości języka!

Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje osoby chętne do pracy w przemyśle spożywczym.

Obowiązki:
- prace magazynowe,
- zbieranie zamówień,
- pakowanie produktów mięsnych,
- kontrola jakości,

Wymagania:
- gotowość do wyjazdu,
- sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:
- cotygodniowo wypłacany dodatek wakacyjny
- zarobki w euro co tydzień,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora,
- zakwaterowanie,
- transport do pracy,
- ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.liderjob.pl lub przesłanie swojego CV na adres e-mail: [email protected] lub [email protected] .

Dane kontaktowe

Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy pod numerami telefonu:
+48 500 017 878 lub +48 509 240 000. Kontakt w godzinach od 8 do 16, od poniedziałku do piątku.