:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Elektroautomatyk Utrzymania Ruchu (wygasło)

Firma produkcyjna Plastrol zatrudni pracowników na stanowisko:
Elektroautomatyk Utrzymania Ruchu- miejsce pracy (Lotyń)
Obowiązki
identyfikacja, diagnozowanie i usuwanie awarii,
dbanie o powierzony sprzęt, narzędzia i elektronarzędzia.
Wymagania
wykształcenie – średnie, kierunek: automatyka, elektronika, elektryka, mechatronika,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
wiedza specjalistyczna w zakresie budowy i obsługi: czujników, sterowników, falowników, układów sterowania,
wymagania dodatkowe: obsługa komputera; umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
mile widziane - doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy
pracę w stabilnej firmie,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pakiet benefitów

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-06-28 19:39:18